Autóbuszvezetőket keresünk csapatunkba Törökszentmiklós-Kengyel-Cegléd közötti járatunkra

Törökszentmiklós-Kengyel-Cegléd közötti járatunkra autóbuszvezető kollégákat keresünk rész vagy teljes munkaidőben.

A járat minden nap megy, a munkavégzés vezénylés szerint történik 17 fős autóbuszunk használatával.

Feladatok

  • Üzleti partnereink dolgozóinak biztonsága szállítása a hét minden napján;
  • A rendelkezésre bocsátott autóbuszok/eszközök rendeltetésszerű használata a munkavégzés során.

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség;
  • Érvényes okmányok megléte (D kategória,; Gépjárművezetői kártya; Gépjárművezetői képesítési igazolvány)

Előnyök

  • minimum 1 év tapasztalat
  • hosszútávban való gondolkodás;
  • elhivatottság;
  • lojalitás;
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem;
  • egyéb ösztönző mozgóbér;
  • magas színvonalú folyamatos képzések;
  • modern, új és biztonságos buszok;
  • folyamatosan bővülő gépjárműpark;
  • nagy és stabil üzleti partnerek megléte;
  • folyamatosan bővülő új piacok biztosítása;

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott