Szolnoki telephelyünkre keresünk főkönyvi könyvelő pozícióba munkatársat teljes munkaidőben

Szolnoki nagykereskedésbe főállású főkönyvi könyvelő pozícióba keresünk munkatársat!

Elvárás végzettséggel kapcsolatosan: Mérlegképes könyvelői oklevél, és regisztráció igazolása vállalkozási szakon

Feladatok

  • Teljeskörű, a cégünket érintő könyvelői feladatok ellátása, bevallások elkészítése és beadása, havi bérszámfejtési feladatok elvégzése, jó kapcsolat kialakítása a munkatársakkal.

Elvárások

  • Elvárás a végzettséggel kapcsolatosan: Mérlegképes könyvelői oklevél, és regisztráció igazolása vállalkozási szakon.
  • Cégünk tapasztalattal rendelkező, a feladatok ellátásában gyakorlott munkatársat keres!

Előnyök

  • Tapasztalat a meghirdetett pozícióban!
  • Szolnoki, vagy Szolnok környéki munkavállaló jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Kiegyensúlyozott munkakörnyezet
  • Munkaidő munkaidő-keretben történő rugalmas kezelése
  • Vidéki munkavállaló esetén bejárási költség térítése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!