Gépkezelőket keresünk családias hangulatú, svéd tulajdonú céghez 3 műszakos munkarendbe

Szeretnél olyan széles körű juttatási csomagot kapni, mint a multinacionális vállalatoknál, de mégis családias környezetben dolgoznál?

Akkor ne habozz, jelentkezz nyomdaipari cégünkhöz, jászberényi telephelyünkre gépkezelői munkakörbe!

Feladatok

  • tűzőgép kezelése
  • félkésztermékek bepakolása a gépbe, késztermékek leszedése a gépről
  • gép környezetének tisztán, rendezetten tartása
  • gép kezeléséhez kapcsolódó egyszerű karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • három műszak vállalása
  • megbízható és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • kiszámítható munkarend
  • családias környezet
  • nettó 43.000Ft/hó cafeteria
  • műszakpótlék 60 %  (18-06 óra között)
  • túlórákat hónap végén fizetjük
  • próbaidő utáni egyszeri nettó 35.000Ft welcome bónusz
  • határozatlan idejű jogviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Melletted vagyunk program keretében - ingyenes pénzügyi, jogi, pszichológiai tanácsadásban részesülhetsz anonim módon
  • egészségügyi juttatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!