Értékesítő munka Szolnokon

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Magyarország keleti országrészére kollégát keresünk a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol emberekkel, van kereskedői vénád?

Szeretsz vezetni, járni a vidéket, keresni az értékesítési lehetőségeket?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • A vállalat termékeinek értékesítése (eladás, nem képviselet)
  • Új projektlehetőségek felkutatása a megadott területen, a döntéshozó megkeresése (pl. szállodák, közületek, építészirodák, lakberendezők, újonnan épülő létesítmények, lakóparkok)
  • Termékajánlások, értékesítés, partnerekkel való kapcsolattartás, a partnerek eladásának segítése
  • Piacfelmérés, kapcsolatépítés
  • Új partnerek felkutatása, új értékesítési csatornák integrálása a meglévő partnerhálózat megtartása és fejlesztése mellett
  • Forgalmi elvárások teljesítése

Elvárások

  • Értékesítési, hunter-kereskedő szemlélet
  • Elhivatottság, tudatosság az értékesítésben
  • Jó kommunikációs és szervező készség, kitartás
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Legalább 3 éves értékesítői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Az adott régióban való lakóhely

Előnyök

  • Lakástextil és/vagy értékesítés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes javadalmazási csomag
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka, melyhez minden háttértámogatást megadunk
  • Fejlődési lehetőség, képzések, tréningek

Ha magadra ismertél,  ne gondolkozz sokáig! Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!