Senior mérlegképes könyvelőt keresünk szolnoki irodánkba

DT.INVEST Kft.
Szolnok
Nettó 380 000 Ft / Hónap
2022. 01. 22.

Budapesti székhelyű cégcsoportunk, közel 20 éve, (jellemzően budapesti) ingatlanok adásvételével és azok hasznosításával foglalkozik. A cégcsoport tagvállalkozások könyvelése, és teljeskörű ügyvitelének bonyolítása a szolnoki irodában, 4 fős alkalmazotti létszámmal, jó hangulatú munkahelyi légkörben történik.

Azt a munkatársat keressük, aki

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel és regisztrációval,
  • legalább 10 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalattal, (ingatlanok könyvelésében szerzett tapasztalat előny)
  • MS Office készség szintű ismeretével rendelkezik,

továbbá

  • önálló munkavégzésre képes, kitartó, terhelhető, megbízható, valamint
  • szolnoki vagy annak vonzáskörzetében él.

Feladatok

  • mérlegképes könyvelőként ellátja a rá bízott cégek számviteli, pénzügyi és teljes körű könyvelési feladatait, együttműködve a bérlőkkel és különböző hatóságokkal, szakértőkkel,
  • elkészíti az időszaki zárásokat, önállóan összeállítja a cégek éves beszámolóját, és együttműködik a könyvvizsgálóval,
  • ad-hoc kimutatásokat, elemzéseket készít a vezetés részére,
  • napi kapcsolattartásban van a bérlőkkel, illetve a Társaság budapesti munkatársaival.

Elvárások

  • minimum középiskolai végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelő
  • minimum 10 év mérlegképes könyvelői tapasztalat

Előnyök

  • 10+ év könyvelői tapasztalat
  • ingatlanok könyvelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai kihívásokkal teli, változatos munkakört,
  • a lokációban jellemző szint feletti versenyképes jövedelmet,
  • folyamatos szakmai továbbképzést,
  • stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!