Kereskedelmi asszisztens állás Szolnokon

"Teljes Életért" Nonprofit Közhasznú Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Szolnok

2021. 09. 23. 08:44

Kereskedelmi asszisztens állás Szolnokon.

Feladatok

  • A megrendelőkkel és beszállítókkal való napi kapcsolattartás e-mailen/telefonon.
  • Megrendelések nyomon követése, adminisztrálása a rendelés elkészítésétől egészen a rendelt termék leszállításáig vállalatirányítási rendszeren belül.
  • Raktárral, gyártással és könyveléssel való kapcsolattartás és együttműködés.
  • Készletellenőrzés.
  • Szállítólevél készítése.
  • Hatósági ellenőrzésekhez dokumentáció összekészítése.
  • Munkaköréhez kapcsolódó kereskedelmi folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés.
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű elemzések küldése a menedzsment részére.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági előnyt jelent).
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Magabiztos szintű számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office).
  • Vállalatirányítási rendszer alapszintű kezelése (SAP, ABAS és hasonlók).
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabért.
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget.
  • Innovatív cégvezetést.
  • Előrelépési lehetőséget.
  • Erős, összetartó csapatot.
  • Hosszú távú munkalehetőséget.