Marketing asszisztens álláslehetőség Szolnokon

Tisza-Coop Zrt.
Szolnok
2021. 07. 20.

Szolnoki székhelyű FMCG társaság munkatársat keres Marketing asszisztens munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • szórólapok, szóróanyagok és egyéb grafikai anyagok terveztetése, kivitelezésének koordinálása;
  • kapcsolattartás nyomdákkal, beszállítókkal;
  • promóciók lebonyolítása;
  • marketing aktivitások szervezése;
  • rendezvények szervezésében való részvétel.

Elvárások

  • főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség,
  • legalább 2-3 éves munkatapasztalat marketing területen,
  • magabiztos MS Office ismeret.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva 2021. július 28-ig lehetséges.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!