Szállítmányozó munkakörbe keresünk munkatársat fiatalos csapatba Szolnokon

BI-KA Logisztika Kft.

Fuvarszervezés

Munkavégzés helye: Szolnok

2021. 08. 04. 12:45

A BI-KA LOGISZTIKA KFT. Szállítmányozó munkakörbe keres munkatársat fiatalos csapatába!

Feladatok

  • Szállítmányozási megrendelések teljes körű szervezése
  • Szállítási folyamatok optimális szervezése
  • Telefonos kommunikáció alvállalkozóinkkal
  • Ajánlatok készítése, díjkalkuláció
  • Megbízások rögzítése

Elvárások

  • 1-3 éves fuvarozó vagy szállítmányozó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Céltudatos, önálló, precíz személyiség
  • Magas fokú problémamegoldó készség
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria

Téged keresünk Ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel és szállítmányozói tapasztalattal rendelkezel
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Van benned kellő önbizalom és kitartás, ami ehhez a munkához kell

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol- Középfok/kommunikációképes szint vagy,
  • Román - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szolnok

Ha felkeltettük érdeklődésedet és kellő ambíciót érzel magadban, akkor küld el önéletrajzodat és motivációs leveledet az oldalon keresztül.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!