Faipari betanított munkalehetőség Szolnokon

DERULA Kft.
Szolnok
Bruttó 250 000 Ft - 270 000 Ft / Hónap
2021. 06. 23.

Vállalatunk a Derula Kft. a nemzetközi IBL cégcsoport tagja, 27 éve Európa meghatározó rétegelt lemez gyártója.

Prémium kategóriás termékeinket hajógyárak, lakókocsi gyártók, bútoripari vállalkozások vásárolják leginkább, de vevőink között találhatóak ajtógyártó, fa padlógyártó vállalatok, és építőanyag viszonteladók is.

Magyarországon 2 gyártó egységgel rendelkezünk, melyek közül most a szolnoki üzembe várjuk az új munkatársaink jelentkezését.

Feladatok

  • Furnér lapok egymáshoz illesztése, felületének javítása
  • Faipari gépek működésének felügyelete, alapanyaggal történő ellátása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Faipari végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
  • Átlagon felüli műszakpótlékok
  • Havi bónusz kifizetések az alapbéren felül
  • 100%-os utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén)
  • Ingyenes vállalati buszjáratok Törökszentmiklós és Jászladány irányából

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott