Szolnokon masszőr munka kiemelt bérezéssel, azonnali kezdéssel

P3 Thai Masszázs Kft.
Szolnok
Nettó 300 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2021. 03. 16.

Szolnokon aktívan működő masszőr vállalkozásunkhoz keresünk igényes hölgyeket, kiemelt bérezéssel, akár azonnali kezdéssel masszőr munkakörbe.

Hosszútávú kiszámítható teljesmunkaidős állás, igény szerint akár bentlakással is.

Végzettség nem szükséges, munkatársainknak ingyenes betanulási lehetőséget biztosítunk.

Akár havonta teljesítménytől függően nettó 300-500 ezer forint fizetés is elérhető.

Jelentkezéseket telefonon illetve Viberen is, vagy az oldlaon kresztül. A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Várjuk szeretettel a csapatunkba!

9204 TÁOR

Feladatok

  • Különböző masszázs típusok végrehajtása betanulás után. Pl: Svéd, Thai, Talpmasszázs..

Elvárások

  • A pozicíóra 18-40 éves korig keresünk rugalmas és terhelhető hölgyeket emellet fontos a dolgozniakarás és a motiváltság.

Amit kínálunk

  • Havi akár 500.000-ft netó is elérhető teljesítménytől függően.
  • Bentlakást biztosítunk és 50% albérlet támogatást is.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!