Fuvarszervező/diszpécser állás Szolnokon

BI-KA Logisztika Kft.

Fuvarszervezés

Munkavégzés helye: Szolnok

2021. 04. 23. 15:44

Magyar tulajdonú, folyamatosan bővülő szállítmányozási vállalat Fuvarszervező/Diszpécser munkakörben keresi új kollégáját három műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Gépjárművezetőkkel történő napi kapcsolattartás, export és import fuvarfeladatok kiosztása
  • Napi fix járatok irányítása, gépkocsivezetők vezénylése, ellenőrzése
  • A gépjárművezetők részére szabadság tervezése, jelenlét ívének vezetése
  • Fuvarokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • A fuvarozás során felmerülő kérdések és problémák kezelése
  • Fuvarfeladathoz tartozó időpontok betartásának kontrollja, tankolások és fogyasztások ellenőrzése
  • Statisztikák készítése, eseti feladatok végzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • AETR szabály ismerete
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Angol alapfokú ismerete
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Fejlett adminisztrációs készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Stressztűrés, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Előnyök

  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • fuvarszervezésben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • szakmai támogatás, mentorálás
  • fiatalos, összetartó csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!