HR asszisztens állás Szolnokon

BI-KA Logisztika Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Szolnok

2021. 02. 23. 13:15

                   A szolnoki régió piacvezető szállítmányozó és logisztikai szolgáltató vállalata,

                                                    a BI-KA LOGISZTIKA KFT

                         HR asszisztens munkakörbe keresi új munkatársát napi 6 órában!

Feladatok

  • HR csoport munkájának adminisztrációs támogatása
  • HR csoportvezető munkájának támogatása
  • Beléptetéssel, kiléptetéssel, személyi változásokkal kapcsolatos munkaügyi adminisztráció, személyi anyagok naprakészen tartása
  • Üzemorvosi, tűz- és munkavédelmi szolgáltatóval való kapcsolattartás, adminisztráció intézése-és kezelése
  • Toborzás – kiválasztás adminisztrációjában történő segítségnyújtás
  • Szervezési feladatok és egyéb munkahelyi események támogatása

Elvárások

JELENTKEZZ, HA:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 év tapasztalatot szereztél HR Asszisztens vagy hasonló munkakörben
  • Erős számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word,Outlook stb)
  • Önállóság jellemez a munkád során
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Problémamegoldó készséged kiemelkedő
  • B kategóriás jogosítványod és aktív gépjármű vezetési tapasztalatod van

Előnyök

  • TB és bér ügyintézői végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Azonnali kezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!