Szerviztechnikus állás Szolnokon

Szolnoki telephellyel rendelkező hegesztéctechnikai cég keres munkavállalót szerviztechnikus munkakörbe, teljes munkaidős ( 8 órás ) munkakarendbe.

Feladatok

  • Közép és felső kategóriás hegesztő berendezések szervízelése, karbantartása, javítása
  • Munkakábelek ( awi, co, plazma ) valamint tartozékok karbantartása, javítása

Elvárások

  • Szakközépiskola / technikum végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Megbízható, munkájára igényes, felelősségteljes személyiség

Előnyök

  • Szervíz technikus pozícióban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Hegesztő berendezések, munkakábelek szakirányú ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Jó hangulatú, családias légkör
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett fix munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!