Fizikai, segéd, betanított munka

Az ASM Security Kft. szolnoki telephelyére új munkatársat keres kivitelező-karbantartó munkakörbe

Munkavégzés helye: Szolnok
2020. 10. 08. 15:00

Az ASM SECURITY KFT. szakmai csapatának bővítése céljából tapasztalattal rendelkező KARBANTARTÓ-SZERELŐ kollégát keres, változó munkavégzési hellyel, SZOLNOKI telephelyre.

Fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni, a pozíció megjelölésével.

Feladatok:

  • biztonsági világítás, tűzjelző és egyéb gyengeáramú rendszerek időszakos karbantartása,  bővítése,  beüzemelése.

Elvárások:

  • villanyszerelő vagy elektrotechnikus végzettség,
  • informatikai ismeret,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • tűzvédelmi szakvizsga,
  • emelőgép kezelői vizsga.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • jó munkakörülmények,
  • kiváló csapat.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése