Építőipari brigádvezető kollégát keresünk Szolnokon

Bendép Terv Kft.
Szolnok
2020. 09. 18.

Általános építéssel foglalkozó szolnoki telephelyű cég keres építőipari brigádvezetőt 5 fő munkatárs irányítására az építésvezető iránymutatása szerint.

Jelentkezni:

Fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérem, hogy önéletrajzában az elvárt minimum napi/ havi bérigényét tüntesse fel a pályázott pozícióval együtt!

Feladatok

  • építési munkálatok végzése az építésvezető iránymutatása szerint
  • munkatársak feladatainak szervezése, koordinálása
  • munkabiztonsági követelmények betartása
  • munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása
  • 6 személyes platós kis teherautóval a munkatársak, anyagok szállítása

Elvárások

  • általános építőipari munkában szerzett legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • alapos szakmai munkavégzés, munkájára igényesség
  • csapatmunka és megfelelő lojalitás
  • pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • józan életvitel
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • építőipari szakmunkás, vagy magasabb végzettség
  • brigádvezetésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • bejelentett alkalmazotti jogviszony határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • hétfőtől - péntekig tartó munkahét
  • szakmai fejlődés, oktatás
  • versenyképes jövedelem
  • munkaruha
  • védőfelszerelés
  • kézi szerszámok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!