Építőipar, építészet

Építőipari brigádvezető kollégát keresünk Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2020. 09. 18. 15:56

Általános építéssel foglalkozó szolnoki telephelyű cég keres építőipari brigádvezetőt 5 fő munkatárs irányítására az építésvezető iránymutatása szerint.

Jelentkezni:

Fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérem, hogy önéletrajzában az elvárt minimum napi/ havi bérigényét tüntesse fel a pályázott pozícióval együtt!

Feladatok:

  • építési munkálatok végzése az építésvezető iránymutatása szerint
  • munkatársak feladatainak szervezése, koordinálása
  • munkabiztonsági követelmények betartása
  • munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása
  • 6 személyes platós kis teherautóval a munkatársak, anyagok szállítása

Elvárások:

  • általános építőipari munkában szerzett legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • alapos szakmai munkavégzés, munkájára igényesség
  • csapatmunka és megfelelő lojalitás
  • pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • józan életvitel
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • építőipari szakmunkás, vagy magasabb végzettség
  • brigádvezetésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • bejelentett alkalmazotti jogviszony határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • hétfőtől - péntekig tartó munkahét
  • szakmai fejlődés, oktatás
  • versenyképes jövedelem
  • munkaruha
  • védőfelszerelés
  • kézi szerszámok
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése