Építésvezető állás Szolnok és környékén

INTAZI Kft.

2020. 09. 14.

Cégünkhöz ambíciózus építésvezető kollégát keresünk, teljes munkaidős állásra vagy vállalkozói szerződéssel.

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye és Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.

Feladatok

  • Építésvezetés Hajdú-Bihar megye és Jász-Nagykun-Szolnok megye területén.
  • Műszaki előkészítés.
  • Kivitelezési munkák koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása, minőség ellenőrzése.
  • Munkafolyamatok szervezése, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása.
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal.
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Árajánlatok készítése.
  • Naprakész adminisztráció.
  • E-napló vezetése.

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat (minimum 1 év)
  • B típusú vezetői engedély
  • Vezetői ambíciók
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Készség szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  •  Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő, bejelentett állás vagy vállalkozói szerződéssel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!