Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélkapcsolati munkatársnak álláslehetőség Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 320000 - 0 / hónap
2020. 09. 11. 15:33

Értékesítéssel, beszerzéssel kapcsolatos ügyintézésre és partnerekkel való kapcsolattartásra munaktátsat keresünk.

Feladatok:

  • Értékesítési és beszerzési modulban adminisztrációs feladatok elvégzése
  • EKAER bejelentések
  • Biztonsági adatlapok készítése
  • Címktervek készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, megrendelések felvétele telefonon és e-mailen keresztül
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése, felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkeresése
  • Aktív részvétel a vállalati célok megvalósításában

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Komplex látásmód, gyors felfogóképesség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság
  • Felsőfokú végzettség
  • Jártasság a számítógépes programok alkalmazásában

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszabb távon premizált munkakör

Munkarend: hétfőtől-péntekig 7-15:20

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése