Szandaszőlősre szerelő munkatársakat keresünk

Hidro-Tóth Bt.
Szolnok
Bruttó 320 000 Ft / óra
2020. 09. 03.

Szolnoki cégünk hidraulika munkahengerek felújításával és gyártásával, tömítésgyártással valamint hidraulikatömlők készítésével foglalkozik több, mint 20 éve.

Folyamatos bővülésünk és fejlesztési igényünk kielégítése szempontjából további munkatársakat keresünk műhelyünkbe.

Hidraulikus munkahenger szerelésére keresünk

munkatársat szolnok-szandaszőlősi műhelyünkbe, szerelő, gépszerelő, géplakatos, hegesztő szakmával.

Feladatok

  • hidraulika munkahengerek szét- és összeszerelése
  • alkatrészek előkészítése felméréshez, összeszereléshez

Elvárások

  • Műszaki alapismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő szorgalom, tanulási készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános