Számviteli munkatársnak álláslehetőség Szolnokon

Hegedűs Kft.
Szolnok
2020. 08. 19.

Hegedűs Kft régóta megbízhatóan működő épületgépészeti nagykereskedelmi cég keres hosszú távra

Számviteli munkatársat

Feladatok

  • Részvétel a napi szintű könyvelési feladatok ellátásában
  • Számlázásokkal, ki- és befizetésekkel és egyéb pénzügyi műveletekkel kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése, egyeztetése;
  • Befektetett eszközök és forgóeszközök nyilvántartása, könyvelése, egyeztetése;
  • Főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, könyvelése, egyeztetése;
  • Értékesítési számlák kiállítása
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség könyvelői képesítéssel
  • Tapasztalat könyvelési, számviteli, pénzügyi területen
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Előnyök

  • Bér- és munkaügy területen szerzett tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdéssel hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Fix bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!