Pénzügy, számvitel, kontrolling

Számviteli munkatársnak álláslehetőség Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2020. 08. 19. 10:23

Hegedűs Kft régóta megbízhatóan működő épületgépészeti nagykereskedelmi cég keres hosszú távra

Számviteli munkatársat

Feladatok:

  • Részvétel a napi szintű könyvelési feladatok ellátásában
  • Számlázásokkal, ki- és befizetésekkel és egyéb pénzügyi műveletekkel kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése, egyeztetése;
  • Befektetett eszközök és forgóeszközök nyilvántartása, könyvelése, egyeztetése;
  • Főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, könyvelése, egyeztetése;
  • Értékesítési számlák kiállítása
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség könyvelői képesítéssel
  • Tapasztalat könyvelési, számviteli, pénzügyi területen
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Előnyök:

  • Bér- és munkaügy területen szerzett tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdéssel hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Fix bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése