Mérlegképes könyvelő állás Szolnokon

Tisza-Coop Zrt.
Szolnok
2020. 07. 20.

Szolnoki székhelyű élelmiszer, vegyiáru nagykereskedelmi cég munkatársat keres

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkakörbe azonnali kezdéssel.

Előny SAP ismeret.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával az 5001 Szolnok, Pf. 3. , vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. A borítékon kérjük feltüntetni: „MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ”.

Feladatok

  • Szállítói számlák kontírozása, könyvelése;
  • Áfa, Szja és egyéb adókról bevallások készítése;
  • Terv-tényadatok folyamatos elemzése, eltérések analizálása;
  • Számviteli kimutatások készítése;
  • Egyeztetések pénzüggyel, könyvvizsgálóval;
  • Zárási munkálatokban való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vagy
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább három éves szakmai tapasztalat
  • MS Office, különösen Excel magabiztos ismerete
  • Naprakész adózási, számviteli ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!