Raktározás, logisztika

Szolnokon raktáros munkatársat keresünk targoncavezetői engedéllyel

Munkavégzés helye: Szolnok
2020. 07. 13. 09:57

Szolnoki faipari kis-és nagykereskedelmi cég határozott időre keres: 2020.07.22 – 2020.08.31.raktáros munkatársat targoncavezetői engedéllyel.

Feladatok:

  • Bejövő rendelések leszedése kamionokról
  • Kimenő rendelések összekészítése és felrakása teherautókra
  • 4-5-6 méter hosszú anyagok mozgatása targoncával és kézi erővel is!
  • Leltározás

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély
  • Józan életmód

Előnyök:

  • Kiegészítő jövedelem a szabadságod alatt (bejelentett munkahely)
  • 1 műszakos munkarend ami hétfőtől péntekig 7:30-16:00-ig tart
  • Szolnoki munkahely
  • Busszal jól megközelíthető
  • Családias légkör

Amit kínálunk:

  • Plussz pénzt a szabadságod alatt!
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése