Összeszerelő munkatársakat keresünk szolnoki munkavégzésre, ingyenes buszjárattal

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Felsőkategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Összeszerelő munkatárs

Szolnok

Azonnali kezdéssel keressük új munkavállalóinkat!

2  MŰSZAKOS  MUNKAREND!

Biztosított bejárás INGYENES buszjáratainkkal!

Közepesen nehéz fizikai munka!

Elvégzendő feladatok:

  • Alkatrészek felszerelése a lefestett biciklivázakra
  • Pneumatikus (sűrített levegős) csavarhúzó használatával összeszerelő munkafolyamatok elvégzése
  • A sori összeszerelők munkájának támogatása, segítése
  • Vezetők munkautasításának követése, betartása
  • Gyártási terület rendben tartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és pontos munkavégzés
  • Álló munka és 2 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségi munkára való törekvés

Előny:

  • Összeszerelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Monotónia-tűrés
  • Érettségi
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Több műszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Műszakpótlékok havi kifizetése
  • Havi bónusz
  • INGYENES céges buszjáratok

Jelentkezni lehet a 06-20-804-8000-es telefonszámon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos