Raktározás, logisztika

Beszerzési logisztikus állás Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 400000 - 0 / hónap
2020. 05. 20. 13:47

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki csapatába keres:

LOGISZTIKUS

munkatársat

Feladatok:

  • Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
  • Kiszállítás észszerű összeállítása
  • Túrajáratok szervezése
  • Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
  • Raktári ellenőrzések lefolytatása
  • Leltárokban való részvétel

Elvárások:

  • Excel felhasználói szintnél erősebb ismerete
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Proaktivitás, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 400.000 Ft-tól
  • Cafeteria juttatások
  • Dolgozói vásárlás
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk.

Megértésüket köszönjük!

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése