Irodai munkatársat keresünk szolnoki munkavégzéssel

KONWEX Irodatechnika Kft.
Szolnok
Bruttó 230 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 05. 18.

A KONWEX Irodatechnika Kft. irodatechnikai eszközök forgalmazásával és szerviz szolgáltatásával foglalkozó cég, határozatlan időtartamra irodai munkatársat keres szolnoki munkavégzéssel.

Feladatok

  • Adminisztráció, munkalapok kezelése, számlázás
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • Szerződések archiválása, rendszerezése
  • Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal
  • Kapcsolattartás a pénzügyes kollégával

Elvárások

  • érettségi
  • min 1-2 éves munkatapasztalat
  • MS Word, MS Excel, levelező program ismerete és alkalmazása
  • jó kommunikációs készség
  • gyors, pontos, önálló munkavégzés

Előnyök

  • szolnoki lakhely
  • gyakorlat adminisztrációs területen
  • érdeklődés az informatika iránt

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazott jogviszony
  • Biztos vállalati háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet

Németül vagy angolul társalgási szinten beszélő, a Microsoft Office-t készségszinten használni tudó (jól gépel és nem retten el egy PIVOT-tól sem), önállóan dolgozni képes, kreatív gondolkodásmóddal rendelkező és a social media hirdetési szokásait ismerő kollégákat keresünk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!