Egyéb munkalehetőségek

Ügyintézői álláslehetőség Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 210000 - 0 / hónap
2020. 02. 10. 14:32

Várjuk jelentkezését, ha szeretné megismerni a reklám és a dekorációk sokszínű világát.

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik, kreatív,  önállóan tudja végezni feladataid. Imádja, hogy mindig történik valami, mert nálunk nincs egyforma nap.

Nem riad vissza a kihívásoktól, túlórát tud vállalni, ami alkalmanként péntekre és szombatra is eshet. El tudja fogadni rugalmasan az ügyfeleink igényeihez alakuló munkaidőt.

Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik, felelősségteljesen végzi a munkáját. Pozitív, vidám természetű és szeretne egy lendületes, fiatalos csapatban, családias légkörben, hosszú távon dolgozni.

1. kör: Kérjük, fényképes Önéletrajzát küldje el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva motivációs levelével.
2. kör: Alkalmasság esetén megküldünk egy kérdőívet, mely tartalmazza a munkaleírását is és a részleteket.
3. kör: Személyes elbeszélgetés

Jelentkezési határidő: 2020.02.29.

A jelentkezéseket beérkezési sorrendben dolgozzuk fel, és mindenkit értesítünk!

          Várunk csapatunkba!
                                                             E.B Jázmin Stúdió Kft.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Új ügyfelek keresése
  • Dekorációkban való részvétel
  • Ügyintézés ( áruszállítás, postai ügyek, ügyféllátogatás)

Elvárások:

  • Érettségi
  • Kiválló számítógépes ismeret: word, exel, internet használat
  • B kat. jogosítvány

Előnyök:

Előny, de nem feltétel:

  • Marketing végzettség
  • ECDL
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Corel grafikus program ismerete
  • Dekoratőr végzettség
  • szolnoki lakhely

Amit kínálunk:

  • Családias légkör, korszerű munkakörnyezet, részben munkábajárás támogatása, a betanulás időszakot követően jutalék fizetése.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése