Kereskedelem, értékesítés

Apartman értékesítő pozícióba munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Szolnok
2020. 02. 10. 13:32

Új csapattagot keresünk Szálláshely Értékesítő pozícióba aki lelkes, céltudatos, szereti a kihívásokat és magabiztosnak érzi magát az értékesítésben.

Feladatok:

  • Szálláshely értékesítés személyesen, telefonon, weboldalon és social médián keresztül
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
  • Ezekkel járó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Social média kampányok szerkesztésében, levezetésében szerzett tapasztalat
  • Napra kész számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes szint)
  • Jó kommunikációs és szervező készség, határozott fellépés
  • Értékesítői véna
  • Vendégorientált szemlélet,
  • Idegenforgalmi szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Szolnoki lakhely
  • Egyéb nyelv tárgyalásszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése