Raktározás, logisztika

Fuvarszervező/Logisztikai koordinátor munka Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2020. 02. 26. 14:16

Nagy múltú, jó nevű, folyamatosan fejlődő, fuvarozással, szállítmányozással, komplex logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó cég szolnoki irodájába keresünk dinamikus, lendületes munkakörnyezetbe

Fuvarszervező/Logisztikai koordinátor

munkatársat

Feladatok:

  • Napi, aktív, pro-aktív kapcsolattartás a megrendelőkkel telefonon, e-mailen keresztül
  • Ajánlatok készítése, megrendelések kezelése, nyomon követése
  • A felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése
  • Folyamatos tervezés, elemzés, a leghatékonyabb fuvarozási útvonalak és szereplők kiválasztása és a teljes fuvarozási projekt leszervezése és kommunikálása
  • Fuvarszervezés, teljes körű koordináció, kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel és társosztályokkal
  • Folyamatos folyamatfejlesztés, új partneri kör megkeresése az optimális működés és jövedelmezőség tekintetében
  • A fuvarozási üzletági projektvezető részére különböző tájékoztatók készítése
  • Az áruk továbbításához legalkalmasabb fuvarozási módjainak kiválasztása, a fuvarozási folyamat teljes körű figyelemmel kísérése, az adott helyzeteknek megfelelően változtatások eszközölése
  • Folyamatos kapcsolattartás a különböző szereplőkkel: tervezők, kivitelezők, műszaki ellenőrök, tervellenőrök, engedélyező hatóságok, közmű cégek
  • Projekt dokumentáció kezelése
  • Ajánlatok bekérése és értékelése az új üzleti partnerektől, új kapcsolatok kiépítése és magas szinten kezelése

Elvárások:

  • Német vagy angol tárgyalási szintű nyelvtudás (további idegennyelvek ismerete előnyt jelent)
  • 2-3 éves fuvarszervezés vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozottság, dinamizmus, proaktív gondolkodás
  • Jó analitikai készség, projektszemlélet
  • Gyors tanulási készség, nyitottság az új feladatok elvégzésére
  • Önállóság, precizitás, felelősségteljes gondolkodás
  • Terhelhetőség, koncentrálóképesség
  • Jó számítógépes ismeretek és készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Idegen nyelv napi használatának lehetősége
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör
  • Mentorálás, vállalaton belüli fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatási csomag
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése