Raktározás, logisztika

Key Account Manager állás Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke
2020. 02. 07. 09:41

Nagy múltú fuvarszervező cég szolnoki irodájába dinamikus, lendületes munkakörnyezetbe

Key Account Managert

keresünk

Feladatok:

  • Meglévő, illetve kiemelt ügyfelek kezelése, ügyfélkapcsolatok ápolása, megszilárdítása és fejlesztése
  • Az ügyfelekkel való napi kapcsolattartás telefonon, email-en valamint személyesen
  • Tendereken való részvétel, ajánlatok teljes körű kidolgozása
  • Szerződések kezelése, elemzések készítése, valamint riportálás a vezetőség részére
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Aktív részvétel a vállalati célok megvalósításában

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 1 év logisztikai és/vagy ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és meggyőző kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó szervezőkészség
  • Igényes megjelenés, magabiztos fellépés
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil lehetőség
  • Idegen nyelv napi használatának a lehetősége
  • Kötetlen munkaidő, részben home-office lehetőséggel, szolnoki bázissal
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör
  • Mentorálás, vállalaton belüli fejlődési lehetőség
  • Komplex, versenyképes juttatási csomag
  • Személygépjármű
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése