Szolnokon ügyvezető asszisztens kollégát keresünk azonnali kezdéssel

Ingszol Kft.
Szolnok
2019. 12. 16.

Németül vagy angolul társalgási szinten beszélő, a Microsoft Office-t készségszinten használni tudó (jól gépel és nem retten el egy PIVOT-tól sem), önállóan dolgozni képes, kreatív gondolkodásmóddal rendelkező és a social media hirdetési lehetőségeiben jártas ügyvezető asszisztenst keresünk azonnali kezdéssel.

Fényképes szakmai önéletrajokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Feladatok

  • ügyvitel, adminisztráció
  • külföldi és magyar beszállítókkal, vevőkkel kapcsolattartás írásban és szóban
  • pályázati anyagok összeállítása a pályázatírónk instrukciói alapján
  • általunk gyártott termékekhez beszállítók felkutatása

Elvárások

  • kreatív, önálló gondolatok
  • önálló munkavégzés
  • kommunikatív személyiség
  • MS Office készségszintű ismerete
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • szolnoki lakhely
  • turisztikai vagy marketing végzettség
  • 3 éves gyakorlat
  • csapatépítő képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttér
  • jó munkakörülmények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!