Járművillamossági szerelő állás Szolnokon

Umbrella Consulting Kft.
Szolnok
Bruttó 450 000 Ft / hónap
2019. 12. 04.

Megbízónk számára keresünk új munkatársat Járművillamossági szerelő munkatársat (villamos- vagy gépész területre).

Közlekedési eszközöket és erőművi berendezéseket gyártó multinacionális partnercégünk részére keresünk 10  fő Gépész-vagy villamossági szerelő munkatársat, szolnoki munkavégzéssel,  határozott időtartamra, opcionálisan hosszabbítással!

Az új munkatársak feladata olyan vasútbiztonsági rendszer telepítése lesz, amely biztonságosabbá teszi a vasúti közlekedést. A szerelők 4 fős csoportokban dolgoznak.

Munkarend: 3 hónapos munkaidőkeret - 2 műszak (6:00-14:00 és 14:00 – 22:00, túlóra és szombati munkavégzés előfordulhat)

Kezdési időpont: 2020. január
Munkavégzés helye: Jász-Nagykun Szolnok Megye, Szolnok

Feladatok

  • Ipari számítógép beüzemelése és összeszerelése a vasúti szerelvényeken
  • Kapcsolószekrények összeállítása, bekábelezése, kapcsolók tesztelése
  • Tesztelés során fellépő hibák elhárítása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése és rendszeres dokumentálása

Elvárások

  • Legalább 1 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú végzettség – gépészeti vagy villamossági területen (járművillamossági területen előny)
  • Műszaki rajz olvasás
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett fizetés, műszakpótlék
  • Cafetéria (próbaidő után!)
  • Utazási támogatás
  • Igény esetén szállás biztosított
  • Stabil, biztos háttér, igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés,cégen belüli képzések és oktatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott