A Szolnoki Vásárcsarnokba eladó munkatársakat keresünk

KOMELONO Bt.
Szolnok
Bruttó 150 000 Ft - 160 000 Ft / Óra
2019. 11. 25.

A Szolnoki Vásárcsarnokba eladókat  és  gépkocsivezetőket is felveszünk!

Szolnoki lakosokat keresünk, nyugdíjas, vagy megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk! A munkabér személyes megbeszélés tárgyát képezi !

Érdeklődni lehet a 06 30 415-6366 telefonszámon, hétköznap 9-17 óra között!

Feladatok

  • A vevők kiszolgálása, az eladópult rendbentartása, nyugták kiállítása, az áruk pontos mérése és elszámolás.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, pontos mérés, számolás.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkaviszony.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott