Kereskedelem, értékesítés

A Szolnoki Vásárcsarnokba eladó munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 150000 - 160000 / hónap
2019. 11. 25. 08:46

A Szolnoki Vásárcsarnokba eladókat  és  gépkocsivezetőket is felveszünk!

Szolnoki lakosokat keresünk, nyugdíjas, vagy megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk! A munkabér személyes megbeszélés tárgyát képezi !

Érdeklődni lehet a 06 30 415-6366 telefonszámon, hétköznap 9-17 óra között!

Feladatok:

  • A vevők kiszolgálása, az eladópult rendbentartása, nyugták kiállítása, az áruk pontos mérése és elszámolás.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, pontos mérés, számolás.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkaviszony.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése