Logisztikus-beszerző állás Szolnokon

Békás Ingatlan és Kereskedelmi Kft.
Szolnok
Bruttó 400 000 Ft / hónap
2019. 09. 23.

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése keres szolnoki telephelyére:

LOGISZTIKUS-BESZERZŐ munkatársat.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk.

Megértésüket köszönjük!

Feladatok

  • Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
  • Kiszállítás észszerű összeállítása
  • Szavatossági idők figyelése
  • Fogyási statisztikák és előrendelések figyelembevételével  központi telephelyeken lévő áru átkérése
  • Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
  • Raktári ellenőrzések lefolytatása
  • Leltárokban való részvétel

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Excel erős ismerete
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 400.000.- Ft + cafeteria
  • Bejárási támogatás (nem szolnoki lakosoknak)
  • Megbecsülés
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!