Áruházvezető helyettes kollégát keresünk Szolnokra az Euronics üzletbe

Vöröskő Kft.
Szolnok
2019. 07. 29.

A  66 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1200 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 30 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő és folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk Áruházvezető helyettesnek!

Feladatok

  • A bolti csapat irányítása, motiválása
  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készlet kezelése
  • A bolti arculat megjelenések felügyelete
  • Számlázás, megrendelés, bevételezés
  • Ügyfelek kifogástalan kiszolgálásának biztosítása

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés
  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyök

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános