Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélkapcsolati munkatársnak álláslehetőség Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2019. 09. 09. 14:02

Szívesen foglalkozol emberekkel? Érdekel a logisztika? És még a kihívásokat is szereted?

Ha igen, jelentkezz a BI-KA Logisztika Kft. csapatába!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel telefonon, illetve email-en keresztül
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése,
  • A felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, megszilárdítása
  • Folyamatos kommunikáció a társosztályok munkatársaival
  • Aktív részvétel a vállalati célok megvalósításában
  • Vállalatirányítási rendszerben céges adatok kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő- és szervezési készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Komplex látásmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jártasság a Microsoft Office (Excel, Word) alkalmazása területén

Előnyök:

  • ha az angol mellett más idegen nyelven is tudsz biztonsággal kommunikálni
  • ha a logisztika vagy ügyfélkezelés területén szereztél már tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Azonnali kezdés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése