Magyar-bármely szakos pedagógusnak álláslehetőség Nagykörűben

A Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda (5065 Nagykörű, Rákóczi út 22-24.) pályázatot hirdet a 2019/2020-as tanévre a következő munkakörök betöltésére:

  • 1 fő magyar - bármely szakos tanár.

A jogviszony időtartama: határozott idejű

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és tagintézményei (Nagykörű, illetve Kőtelek)

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakörök előreláthatólag 2019. szeptember 1-től tölthetők be (igény esetén szóba jöhet az augusztusi munkakezdés).

Feladatok

  • Pedagós előírt feladatai.

Elvárások

Pályázati feltételek:
•    Szakirányú végzettség,
•    Diploma,
•    Magyar állampolgárság; Büntetlen előélet

Előnyök

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2011. évi CXC. törvény (Nkt.), illetve a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet (Vhr.) rendelkezései az irányadók.

Egyéb:

  •  cafetéria juttatások
  • utazási költségtérítés 15 Ft/km vagy bérlet 86%-a
  • kislétszámú osztályok
  • nyugdíjasoknak járulék kedvezmény

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott