Kereskedelem, értékesítés

Szolnoki dekorációs üzletbe keresünk eladó munkatársat

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 210000 - 0 / óra
2020. 10. 08. 09:51

Új munkatársat keresünk 2008 óta működő és folyamatosan  fejlődő Magic Party-Box lufi és party kellék áruház szolnoki üzletébe.

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnéd megismerni a lufik, parti kellékek, sokszínű világát, szeretnéd megtanulni a legkülönbféle dekorációk elkészítését.

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, kreatív vagy, önállóan tudod végezni feladataid. A lufik és dekorációk sokfélesége elvarázsol. Imádod, hogy mindig történik valami mert nálunk itt nincs egyforma nap.

Nem riadsz vissza a kihívásoktól, ami egyben egy gyönyörű elkészült dekoráció élményével gazdagít.

Alkalmanként túlórát tudsz vállalni, ami leginkább péntekre és szombatra esik.

El tudod fogadni rugalmasan a vásárlók igényeihez alakuló munkaidőt.

Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, felelősségteljesen végzed a munkád.

Pozitív, vidám természetű vagy és szeretnél egy lendületes, fiatalos csapatban, családias légkörben, hosszú távon dolgozni.

Feladatok:

  • Vásárlók teljeskörű kedves, udvarias kiszolgálása, árajánlatok készítése, dekorációk  tervezése és elkészítése, áru rendelés, áru kihelyezés, leltár, üzlet rendbe és tisztán tartása,
  • Vásárlókkal, ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolat tartás.

Elvárások:

  • Érettségi, Microsoft Office programok, Outlook ismerete, B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Szolnoki lakhely

Amit kínálunk:

Ha az alap feltételeknek megfelelsz, látjuk, hogy elszánt vagy, munkáddal, kreatívitásoddal hozzájárulsz
a cég további fejlődéséhez:

  • versenyképes jövedelem + jutalékok,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • otthonos munkahely, hangulat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése