Recepcióst/rendezvényszervező kollégát keresünk Szajolban

Nairam Kft.
Szajol
2019. 04. 17.

A Nairam Szabadidőközpont Recepcióst/ Rendezvényszervező kollégát keres, teljes munkaidős pozícióba, versenyképes jövedelemmel!

Központunk hétköznapjait a táborok, céges rendezvények teszik ki, péntek illetve szombatonként pedig esküvői rendezvényeket bonyolítunk le.

Jelentkezni fényképes, részletes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet a pozíció megjelölésével.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, elengedése. Felmerülő kérések, problémák kezelése.
  • Partnerkapcsolatok ápolása, árajánlatok, szerződések, számlák készítése, munkafeladatok szervezése, koordinálása, ellenőrzése.
  • Együttműködés az étterem-, konyha- és üdülővezetővel.
  • Szobaasszonyok munkájának irányítása, felügyelete, felelősségvállalás.
  • Takarításhoz használt anyagok gazdaságos beszerzése,elemzése,kezelése.
  • Számítógépes adminisztráció és papír alapú dokumentáció napi szinten.

Elvárások

  • Rendszerszemlélet, folyamat orientált attitűd,folyamatok átlátása, összetett és komplex gondolkodásmód.
  • Számítógép rutinszerű használata, MS Office programok alapos ismerete.
  • Csapatszellem, megbízhatóság, vendég centrikusság, határozott fellépés, vendégbarát magatartás, ápolt megjelenés.
  • Vendéglátással járó körülmények elfogadása (rugalmasság, esetenként estébe húzódó munkabefejezés és hétvégi munka)

Előnyök

  • Többtagú csapat irányításában való jártasság.
  • Idegen nyelv (angol vagy német)
  • Vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat.
  • Szakirányú végzettség (idegenforgalom, rendezvényszervező)
  • Hasonló pozícióban való jártasság, HostWare program ismerete.

Amit kínálunk

  • Törökszentmiklós, Szolnok és Tószeg irányából a munkába járás biztosított.
  • Napi meleg étkezést biztosítunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető