Gyártás, termelés

AZ ASM Security Kft.-hez műszaki előkészítő munkatársat keresünk Szolnokra

Munkavégzés helye: Szolnok
2019. 04. 09. 13:30

AZ ASM Security Kft MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkatársat keres szolnoki munkavégzési hellyel, műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettséggel és felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel.

Feladatok:

  • Projektekhez kapcsolódóan ajánlatok összeállítása

Elvárások:

  • Műszaki középfokú vay felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Jó tervolvasási készség,
  • Fejlődőképes , kreatiív szaktudás
  • Jó kommunikáció és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  •  Gyengeáramú rendszerekbebn való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődésre, előrelépésre való lehetőség
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Egymást segítő közösség,céges rendezvények
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése