Kereskedelem, értékesítés

Szolnokon értékesítői pozícióba keresem új kollégáimat

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 250000 - 500000 / hónap
2019. 04. 03. 14:09

Új kihívásokra vágyik? Új célokat keres?

Netán friss nyugdíjas és rengeteg szabad ideje van?

Váltsa ezt az időt pénzre! Bővülő szolnoki értékesítői csapatomba keresek olyan életvidám, energikus munkaerőt, aki legalább középfokú végzettséggel és jó helyismerettel rendelkezik, vállalkozói szemléletű és kitartó, jó helyzetfelismerő, nem riad vissza a kihívásoktól, ugyanakkor szeret rugalmas időbeosztással magas jövedelemre szert tenni egy jó csapat tagjaként.

Éljen a lehetőséggel, jelentkezzen hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött fényképes önéletrajzával!

Feladatok:

  • eladó ingatlanok felkutatása
  • a kínálatunk folyamatos hirdetése
  • ingatlanok bemutatása, ajánlása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • számítógépes alapismeretek
  • szorgalom
  • jó megjelenés
  • jó szervezőképesség
  • munkatapasztalat
  • középfokú végzettség

Előnyök:

  • Előny, de nem feltétel: egyéni vagy társas vállalkozói jogviszony.

Amit kínálunk:

  •  folyamatos szakmai képzés
  • kiváló csapat és jó hangulat
  • országos adatbázis
  • átlag feletti kereseti lehetőség
  • karrierépítési lehetőség cégen belül
  • rugalmas munkaidő beosztás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése