A Colas Hungária Zrt.-hez művezető kollégát keresünk Szolnokon

Az Építőipar 5 kontinensének 50 országa bízta már munkáit a COLAS valamelyik leányvállalatára, hiszen 85 év szakmai tapasztalat áll mögöttünk, ami alatt folyamatosan mindannyian fejlődtünk. A több mint 63 000 alkalmazott rengeteg tudást felhalmozott, világszerte van több mint 100 000 projektünk, mert világhírű a híd, mély és az útépítésünk, amelyet nagyban támogat egy kiemelkedő ágazat, mely nem más, mint a kőbányászat.

Feladatok

  • A kivitelezés munkafolyamatainak szakmai irányítása és felügyelete.
  • A felügyelt munkaszakaszok határidőre és a projektszerződésben meghatározott minőségben történő, a technológiai utasításoknak megfelelő elkészítése és átadása. A kivitelezéshez kapcsolódó jegyzőkönyvek, dokumentációk, jelentések, naplók naprakész vezetése.
  • A rendelkezésére bocsátott személyi és tárgyi erőforrás leghatékonyabb kihasználása.
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok gazdaságos felhasználása. Leltárfelelőssége van, a kivitelezés során hozzá rendelt készletért és anyagokért.
  • A biztonsági, egészségvédelmi és egyéb szabályok (KIR, MIR, MEBIR) betartása és betartatása (ellenőrzése). Minőségi, munkavédelmi, műszaki előírások betartatása.
  • A munkavédelmi és környezetvédelmi oktatások valós, törvényi és belső szabályzatok szerinti megtartása vagy megtartatása projektenként és munkaterületenként minden ott dolgozó szakemberre és látogatóra vonatkozóan.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • B típusú jogosítvány
  • MS Office ismerete
  • Kompetenciák: motiválás, stratégiai gondolkodás, döntésképesség, példamutatás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Út- és/vagy hídépítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, stabil, nagyvállalati háttérrel
  • Színvonalas technikai, műszaki feltételek
  • Magán egészségbiztosítás
  • Cafetérián túlmutató béren kívüli juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!