Szolnokon gyermekfelügyelő munkatársat keresünk nyári táborba

Orbán Adrienn Egyéni vállalkozó
Szolnok
Bruttó 125 000 Ft - 135 000 Ft / hónap
2019. 03. 12.

Nyári táborba keresünk felelősségteljes, kézügyességgel rendelkező munkaerőt, 6 órás munkavégzésre.

Gyermekfelügyelet és kézműves foglalkozások segítése a feladat.

Az állás 2019 júniusától három hónapra szól. A regisztrált álláskereső státusz feltétele a jelentkezésnek.

Feltétel még az alábbiak közül egynek a megléte:

  • GYES-ről visszatérő
  • 25 év alatti
  • 55 év feletti
  • tartós munkanélküli (6 hónap)

Feladatok

  •  Gyermekfelügyelet, kézműves foglalkozások segítése, ebédeltetés.

Elvárások

  • Dinamikusság, terhelhetőség, kézügyesség, gyermekcentrikusság.

Előnyök

  • Tapasztalat gyerekekkel és nyári táborban.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!