Vendéglátás

Üzletvezető pozícióba munkatársat keresünk Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2019. 02. 28. 11:39

Német tulajdonú cég
Élelmezési ágazata

Üzletvezető

munkatársat keres

FELADATOK:

  • Hétköznap két műszakban üzemelő munkahelyi büfé napi feladatainak koordinálása, ellátása (munkabeosztás készítése, ételkészítés és kiszolgálás folyamatainak felügyelete, ellenőrzése, árurendelés, adminisztrációs feladatok elvégzése, anyaggazdálkodás, stb.)

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • vendéglátásban szerzett szakmai, vezetői gyakorlat
  • precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
  • vezetői rátermettség, önállóság, jó kapcsolatteremtő képesség
  • rendezvények bonyolítása, szervezése
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Változatos munka

ELŐNYT JELENT:

  • számítógépes élelmezési program ismerete

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése