Raktáros munkatársat keresünk targoncavezetői engedéllyel

Alföldfa Kft.
Szolnok
2019. 02. 18.

Az Alföldfa Kft. szolnoki faipari kis-és nagykereskedelmi cég céljai eléréséhez keres

RAKTÁROS munkatársat targoncavezetői engedéllyel.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el fényképes Önéletrajzodat bérigényed feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Bejövő rendelések leszedése kamionokról
  • Kimenő rendelések összekészítése és felrakása teherautókra
  • 4-5-6 méter hosszú anyagok mozgatása targoncával és kézi erővel is!
  • Leltározás

Elvárások

  • Targoncavezetői engedély

Előnyök

  • Jelen pillanatban is raktárosként dolgozik

Amit kínálunk

  •  1 műszakos munkarend ami hétfőtől péntekig 7:30-16:00-ig tart
  • Szolnoki munkahely
  • Busszal jól megközelíthető
  • Családias légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!