Ingatlanértékesítő munkatársakat keresünk Szolnokon

FERIL-Mobil Kft.
Szolnok
Bruttó 300 000 Ft - 900 000 Ft / hónap
2019. 02. 14.

Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat szolnoki irodája 2 fő ingatlanértékesítőt keres !

Ha szeretnél tevékeny részese lenni a dinamikusan fejlődő szolnoki és Szolnok  környéki ingatlanpiaci történéseknek akkor jelentkezz bátran !

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk !

Feladatok

  • eladó ingatlanok felkutatása,hirdetések kezelése,adminisztráció, ingatlanok bemutatása , értékesítése ,kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség , agilis önállóan dolgozni tudó személyiség

Előnyök

  • értékesítői tapasztalat , ingatlanértékesítői OKJ bizonyítvány, saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • rugalmas , kötetlen munkabeosztás ,folyamatos szakmai képzések,modern munkakörnyezet új irodánkban ,magas elérhető jövedelem, akár alapbér +jutalék + bónusz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Ügynöki/MLM

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!