Eladó állás szolnoki Nemzeti Dohányboltban

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 215000 - 240000 / hónap
2019. 02. 05. 11:42

Szolnokon működő Nemzeti Dohányboltunkba lehetőleg kereskedelmi végzettséggel rendelkező, nyolc órás, teljes állasú eladó munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Árurendelés
  • Bevételezés
  • Értékestés

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Jó megjelenés és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése